Z ponowną wizytą na Legii

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia na żywo meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami Legii Warszawa i Warty Poznań.

Zainteresowanie uczniów wyjazdem na mecz ponownie było bardzo duże. Większość osób po raz pierwszy w życiu jechała na mecz Legii Warszawa. Podczas podróży w autokarze cześć uczniów ubrana w barwy stołecznej drużyny nuciła przyśpiewki stołecznej drużyny. Po dotarciu na miejsce kibice z „Jedynki” ustawili się w kolejce aby zdobyć autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikiem Legii Filipem Mladenoviciem. Pozostali uczniowie natomiast oczekiwali w kolejce do pomalowania twarzy w barwy warszawskiej drużyny jak również korzystali z oferty zabaw przeznaczonych dla najmłodszych kibiców. O godzinie 17:30 wszyscy już zajęliśmy miejsca na trybunach i zaczęliśmy dopingować, co jak się okazało na koniec skutecznie ponieważ Legia wygrała mecz 1:0. W doskonałych humorach powróciliśmy do Ryk, snując palny na kolejny wyjazd.

Opiekunami grupy byli Patryk Nowak i Sylwester Franczak.