Dzień Babci i Dziadka w grupie Mróweczki.

Nasza uroczystość dedykowana była wszystkim Babciom i Dziadkom dzieci z naszych dwóch grup oddziałów przedszkolnych Grupa Mróweczki PSP nr 1 w Rykach Grupa Pszczółki PSP nr 1 w Rykach.

W podziękowaniu za codzienną miłość wnuczęta przygotowały wyjątkowy prezent i każde z osobna na przedszkolnej scenie kierowało do swych ukochanych Babć i Dziadków słowa wdzięczności i miłości.

W bogatym repertuarze były nie tylko wierszyki i piosenki, jedna nawet w języku angielskim ,ale także niespodzianka w postaci tańca.

Naszą uroczystość uświetniła obecność pani dyrektor szkoły -Wioletty Kaczorek, która skierowała miłe słowa do małych artystów i ich ukochanych Babć i Dziadków.

W naszych salach dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców uroczystość zakończył słodki poczęstunek oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów przez wdzięczne wnuczęta. Mróweczki wykonały Złote Rybki codziennie spełniającej co najmniej trzy życzenia każdej Babci i Dziadzia.

Panie wychowawczynie odczytały także słowa wywiadu z wnukami dotyczącego tego, za co dzieci kochają swoje Babcie i Dziadków.

Dziewczynki i chłopcy chętnie pozowali  do pamiątkowych portretów ze swoimi bliskimi.

To był niezapomniany dzień pełen wrażeń i wzruszenia.

Babciu i Dziadku kochamy Was!

Dziękujemy za Waszą liczną obecność i wspólne świętowanie.