Na meczu piłki ręcznej KS Azoty Puławy - Industria Kielce.

2337 kibiców zgromadziło się w  Grupa Azoty Arena aby wspierać Azoty-Puławy w meczu z jedną z najlepszych drużyn na świecie, aktualnym Mistrzem Polski – Industrią Kielce.

Bardzo widowiskowy mecz, pełen wielu zwrotów akcji z pewnością dostarczył emocji, jakie jeszcze długo po ostatnim gwizdku będą towarzyszyć świadkom dzisiejszej potyczki. Azoty-Puławy nie złożyły broni i w dzisiejszym meczu walczyli z Kielcami cios za cios, jednak w końcowym rozrachunku to Mistrz Polski okazał się mocniejszy pokonując niebiesko-biało-czerwonych 21:31. MVP spotkania wybrany został Tomasz Gębala. Dla naszym uczniów był to niewątpliwie wieczór pełen wrażeń. Mogli z bliska obserwować zawodników reprezentacji Polski, którzy występowali na boisku.
Patryk Nowak