Wizyta grupy „Mróweczki” i „Pszczółki” w Banku.

W ramach poznawania zawodów wraz z Grupą Pszczółki  mieliśmy przyjemność gościć w Banku Spółdzielczym w Rykach.

Zostaliśmy niezwykle miło przyjęci przez pracowników banku.

To była niezwykła lekcja ukazująca nam charakter pracy bankowca, jak również poznanie specyfiki pracy banku.

Dzieci mogły zadawać pytania, z bliska zobaczyć urządzenia do liczenia pieniędzy, sejf, a nawet poznawały znaki wodne, po których można rozpoznać czy banknot nie jest sfałszowany.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat oszczędzania oraz przechowywania pieniędzy, tak by były bezpieczne.

Pani Ewelina profesjonalnie zapoznała nas z tematem pracy bankiera.

Z uśmiechem i cierpliwością odpowiedziała na wszystkie nasze pytania.

Na koniec wręczyliśmy pamiątkowe podziękowanie za poświęcony nam czas i słodki poczęstunek.

Wspaniałą niespodzianką okazały się miłe prezenty oraz balony.

Wracaliśmy do szkoły pełni wrażeń.

Z uśmiechem będziemy wspominać te odwiedziny.

Na pewno wśród nas są przyszli bankowcy.

Dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego w Rykach oraz wszystkim pracownikom za życzliwość i zaproszenie.