Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach
Zbiórka elektrośmieci zakończona.
Zakończyliśmy udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu i dbałości o czystość naszej planety, wspólnie z firmą GREEN OFFICE ECOLOGIC Sp. z o. o. podsumowaliśmy zbiórkę:
- Ilość zebranych elektroodpadów: aż 1 780 kg!
- Wartość wypracowanego wsparcia: 356 zł.
Zgodnie z zasadami akcji, za zebrane elektroodpady nasza szkoła otrzymała bon o wartości 356 zł. Środki te zostaną wykorzystane na zakup niezbędnych materiałów biurowych, w tym m.in. papieru ksero, który na co dzień służy uczniom i nauczycielom w procesie dydaktycznym.
Serdecznie dziękujemy każdemu, kto dostarczył choćby najmniejsze urządzenie. Pokazaliśmy, że jako społeczność szkolna potrafimy jednoczyć siły w słusznym celu i to realny wkład naszej szkoły w ochronę środowiska i edukację proekologiczną młodego pokolenia.
Z ekologicznym pozdrowieniem, Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski.