Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach

Zbiórka elektrośmieci zakończona.

Zakończyliśmy udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i dbałości o czystość naszej planety, wspólnie z firmą GREEN OFFICE ECOLOGIC Sp. z o. o. podsumowaliśmy zbiórkę:

  • Ilość zebranych elektroodpadów: aż 1 780 kg!
  • Wartość wypracowanego wsparcia: 356 zł.

Zgodnie z zasadami akcji, za zebrane elektroodpady nasza szkoła otrzymała bon o wartości 356 zł. Środki te zostaną wykorzystane na zakup niezbędnych materiałów biurowych, w tym m.in. papieru ksero, który na co dzień służy uczniom i nauczycielom w procesie dydaktycznym.

Serdecznie dziękujemy każdemu, kto dostarczył choćby najmniejsze urządzenie. Pokazaliśmy, że jako społeczność szkolna potrafimy jednoczyć siły w słusznym celu i to realny wkład naszej szkoły w ochronę środowiska i edukację proekologiczną młodego pokolenia.

Z ekologicznym pozdrowieniem, Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski.