Wyniki szkolnego konkursu plastycznego.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniku szkolnego konkursu plastycznego pt:. ”Moja świąteczna choinka”, w ramach akcji „Magia Świąt Bożonarodzeniowych”.

W grudniu został ogłoszony szkolny konkurs plastyczny dla klas 0 - 3 pt:. „Moja świąteczna choinka”. Celem konkursu było:

• ukazanie piękna i propagowanie tradycji bożonarodzeniowych;
  • promowanie talentów plastycznych i aktywności twórczej dzieci;
  • rozbudzanie ekspresji plastycznej dzieci inspirowanej Świętami Bożego Narodzenia.
Wszystkie prace zostały ocenione i nagrodzone. Technika wykonanych prac była  różnorodna i bardzo pomysłowa. Po długich dyskusjach  i naradach komisja konkursowa w składzie:. p. Hanna Cieślik, p. Anna Kępka, p. Weronika Falenta–Brodowska i p. Edyta Niewadzi zdecydowała o przyznaniu I, II, III miejsc oraz wyróżnień. Jury oceniało prace pod kątem samodzielnego wykonania, pomysłowości, doboru materiałów i estetyki kolorystycznej. Podkreślano duże zaangażowanie uczestników i wyjątkową dbałość o szczegóły.
Wyniki konkursu:
III miejsce – Emilia Kryczka kl. 3b
Wyróżnienie: Jacek Nosowski kl. 3b
GRATULUJEMY!!!
Wszyscy uczniowie  otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy PSP nr 1 w Rykach i sponsorów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich zdolności – Dyrekcja i Nauczyciele.
Organizator: M. Kałaska-n-l świetlicy