Życzenia, podziękowania! Konkurs „WZOROWY ŚWIETLICZAK” !!!

Mija kolejny rok szkolny i nadchodzi czas pewnych podsumowań.

W naszej świetlicy szkolnej jednym z takich właśnie podsumowań jest rozstrzygnięcie całorocznego konkursu na „Wzorowego Świetliczaka”. Trudno było dokonać wyboru spośród tak dużej liczby dzieci uczęszczających do świetlicy.Ocenie brano pod uwagę przede wszystkim przestrzeganie wspólnie ustalonych na początku roku szkolnego regulaminu świetlicowego a mianowicie : kulturalne zachowanie, koleżeńskie relacje, udział w konkursach i imprezach świetlicowych, dbałość o ład i porządek oraz zaangażowanie w codzienne życie świetlicy.

W roku szkolnym 20202021 nauczyciele świetlicy postanowili wyróżnić 21 uczniów , którzy znaleźli się w gronie najlepszych – wzorowych świetliczaków, a oto oni:

Hanna Grudka kl. 1a, Lana Gajek kl. 1a, Joanna Kania kl. 1a, Hanna Wieczorek kl. 1a, Weronika Bany kl. 1b,Julia Gajewska kl. 1b, Aleksandra Kępka kl. 1b, Amelia Sarnecka kl. 1b, Melania Chmielewska-Rytel kl. 2a, Julia Drzazga kl. 2a, Blanka Pajdowska kl. 2a, Aleksandra Wardal kl. 2b, Malwina Płachciak kl. 2c, Nikola Szczepaniec kl. 2c, Antoni Stoń kl. 2c, Aleksander Walesek kl. 2c, Grula Rafał    kl. 3a, Antoni Łukasiak kl. 3a, Emilia Kryczka kl. 3b, Szymon Kurek kl. 3b, Szymon Rybak kl. 3b.

Uroczyście zostały wręczone dyplomy i symboliczne  nagrody ufundowane przez sponsora. Wzorowym Świetliczakom serdecznie gratulujemy, pozostałych zachęcamy do aktywnego udziału w życiu świetlicy w kolejnym roku szkolnym.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom/Opiekunom za życzliwość, współpracę, akceptację naszych działań i wspieranie działalności świetlicy szkolnej.

Wszystkim życzymy odpoczynku oraz  wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

Opracowała i przygotowała : Małgorzata Kałaska

(na zdjęciach nieobecni Melania Chmielewska-Rytel kl. 2a, Julia Drzazga kl. 2a, Rafał Grula 3a, Szymon Kurek kl. 3b)