NOWOŚCI W BILIOTECE

Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nic nie żądając..."

(Cornelia Funke)
W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy pracę nad włączaniem książek do zasobów naszej biblioteki, które zostały sfinansowane ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Polecamy powieści fantasy, obyczajowe oraz o tematyce historycznej. Nie zapomniałyśmy o miłośnikach komiksów oraz książek popularnonaukowych. W zbiorach pojawiły się również nowe tomiki poezji dla młodszych i starszych czytelników.
Zachęcamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wypożyczania nowości, które cyklicznie pojawiają się na bibliotecznych wystawkach. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Informacje o nowościach udostępniane są na Facebooku w profilu „Czytaj z Jedynką – Szkoła Podstawowa nr 1 Ryki”.
Anna Żaczek, Hanna Cieślik