Dobrowolne ubezpieczenie NNW

Drodzy rodzice,

Ze względu na utrudnione warunki spowodowane pandemią zdecydowaliśmy się na udostępnienie Państwu możliwości zawarcia ubezpieczenia poprzez stronę internetową naszej szkoły.
W celu wykupienia polisy szkolnej proszę o skopiowanie linku strony TU Compensa https://szkola.compensa.pl/ następnie wpisanie unikalnego dla naszej placówki kodu 178845.
System przekieruje Państwa do oferty. Pojawią się dwa warianty ubezpieczenia. Wariant pierwszy został ustalony z radą rodziców drugi jest propozycją TU w przypadku gdybyście chcieli Państwo ubezpieczyć dziecko na wyższą sumę.
UWAGA WAŻNE - w wariancie drugim pomimo sumy ubezpieczenia 60 tys zł (600 zł za 1%) kontuzje, które będą orzeczone do 10% trwałego uszczerbku na zdrowiu będą wypłacane 400 zł za każdy procent - przykładowo uraz palca = 1% SU wypłata będzie w wysokości 400 zł.
Ubezpieczenie będzie obowiązywało od 01.09.2020 do 31.08.2021
Możliwość zawarcia ubezpieczenia do 15 października.
Dane płatnika - wpisujemy dane rodzica.
Dane ubezpieczonego - wpisujemy dane dziecka.