Rozstrzygnięcie konkursu pt.: ,,Najładniejsza kartka walentynkowa”

Konkurs walentynkowy „Valentine’s Card” rozstrzygnięty!!! W związku z organizowanym happeningiem walentynkowym z naszej szkole został ogłoszony konkurs angielsko – plastyczny  „Valentine’s Card”

Udział wzięło 38 uczniów. Zadaniem  konkursu było wykonanie dowolną techniką kartki walentynkowej i napisanie  wiersza lub jak najwięcej słówek kojarzących się z dniem zakochanych, przyjaźnią, dobrocią czy  miłością.
Komisja konkursowa w składzie p. Elżbieta Cieślak, p. Anna Kępka, p. Blanka Gajewska – Nawrot i p. Małgorzata Kałaska biorąc pod uwagę w szczególności samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, oryginalność, staranność i poprawność językową przyznała w trzech grupach wiekowych następujące miejsca:
KLASY 1
I miejsce – Lena Gajek z kl.1a, Bianka Poterek z kl.1a
II miejsce – Maja Jabłońska z kl.1a, Hanna Wieczorek z kl.1a
III miejsce – Joanna Kania z kl. 1a, Julia Gajewska z kl. 1b
Wyróżnienia – Maria Graczyk z kl. 1b, Daniel Mnich z kl.1b, Amelia Sarnecka z kl. 1b
KLASY 2
I miejsce  - Blanka Pajdowska z kl. 2a, Szymon Łukasiak z kl. 2a
II miejsce – Bartłomiej Brodowski z kl. 2a, Maja Kowalczyk z kl. 2c, Jakub Jabłoński z kl. 2c
III miejsce – Władysław Baca z kl. 2b, Gabriela Kawka z kl. 2c
Wyróżnienia - Oliwia Kościelska z kl. 2b, Antoni Skwarek z kl. 2b, Wiktoria Szlendak z kl. 2b
KLASY 3
I miejsce – Oksana Przybysz z kl.3a
II miejsce – Lena Sowa z kl. 2b
III miejsce – Filip Gorzkowski z kl. 3a, Magdalena Korda z kl. 3b
Wyróżnienia – Nadia Czerska z kl. 3a
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z funduszy Rady Rodziców działającej przy PSP nr 1 w Rykach.
GRATULUJEMY!!! - Dyrekcja i Nauczyciele!!!
Organizatorzy : p. Edyta Niewadzi, p. Małgorzata Kałaska