Przedstawienie świąteczne w grupie "0a" Mróweczki

Dzieci z grupy Grupa Mróweczki PSP nr 1 w Rykach zaprosiły Dyrekcję szkoły oraz swoich Rodziców na przedstawienie świąteczne pt. „Betlejemska dobranocka”. Wśród małych aktorów wcielających się w role Maryi, Józefa, Pasterzy i Aniołków nie zabrakło również bajkowych postaci takich jak Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia oraz Stary Rybak.

Naszemu przedstawieniu towarzyszył śpiew  kolęd i pastorałek.

Pani dyrektor Wioletta Kaczorek podziękowała dzieciom za piękny występ i złożyła  wszystkim najlepsze świąteczne życzenia.

W naszej sali czekał przygotowany przez Rodziców poczęstunek,dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie. To nie koniec niespodzianek,ponieważ dzieci wręczyły swoim kochanym Rodzicom własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Była to również wspaniała okazja,by uroczyście ogłosić wyniki szkolnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego dla klas 0-3 na wykonanie portretu Świętego Mikołaja lub Świątecznej choinki. W naszej grupie zostały nagrodzone następujące osoby:

1 miejsce - Hania Leszko

2 miejsce - Mikołaj Kania

nagrodę pocieszenia za udział w konkursie - Wiktoria Bany.

Gratulujemy️

„Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.

Jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia świąt Bożego Narodzenia”.

Takich magicznych Świąt pełnych spokoju, refleksji, rodzinnego ciepła bez pośpiechu, trosk i zmartwień, spędzonych w gronie najbliższych wszystkim życzymy️.

Panie Małgosia, Blanka i Agnieszka z grupy „0a” Mróweczki