Szkolny konkurs Bożonarodzeniowy dla klas 0-3

W szkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym dla klas 0-3, którego tematami były:

- Moja świąteczna choinka,

- Portret Świętego Mikołaja

wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły (wpłynęło aż 75 prac plastycznych).

Prace konkursowe zachwycały swoim pięknem, oryginalnością oraz pomysłowością. Z tego względu komisja konkursowa w składzie: p. A. Kępka, p. W. Falenta-Brodowska, p. M. Kałaska, p. K. Sych i p. A. Jaroszek nie miała łatwego zadania. Zostały przyznane I, II i III miejsca oraz wyróżnienia.

Jury oceniając prace brało pod uwagę:

- kryteria wiekowe,

- estetyke i precyzję wykonania,

- samodzielność i oryginalność,

- kreatywność i pomysłowość.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Hanna Leszko 0a, Sofiia Viazowska 0b, Ewa Baca 1a, Ewa Korda 1b, Lucyna Stachurska 1c, Hanna Nowak 2a, Iga Kryczka 2b, Joanna Kania 3a,

II miejsce: Mikołaj Kania 0a, Blanka Iwanek 1b, Lena Warowna 1c, Milena Reszka 1a, Aniela Nawrot 2b, Błażej Buczek 2b, Maja Jabłońska 3a, Alicja Zduńczak 3b,

III miejsce: Emilia Gniadek 0b, Bartosz Burcon 1b,  Karolina Bielecka 1c, Eryk Paziewski 1c, Marcelina Cybula 2b, Hanna Pawelec 2b, Antonina Jabłońska 2b, Dominika Janiszek 3a, Julia Gajewska 3b,

Wyróżnienia: Alicja Goluch 0b, Anastazja Geszczyńska 1a, Zofia Filipek 1a, Zuzanna Jóźwik 1b, Szymon Joński 1b, Sasza Fałek 1c, Tomasz Grudka 2a, Maksymilian Filipek 2b, Hanna Rodak 3b, Paweł Zduńczak 3b.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców PSP nr 1 w Rykach oraz sponsorów. Serdecznie dziękujemy.

Wyróżnionym dzieciom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie w wykonanie prac konkursowych.

Życzymy dalszego rozwijania twórczości artystycznej i wielu sukcesów.

Organizatorzy:

Nauczyciele edukacji przedszkolnej.