Ach, co to był za koncert!

Sięgnijmy pamięcią do 28 marca. Właśnie w to wtorkowe popołudnie nasza szkoła wypełniła się niesamowitą energią! Wszystko to za sprawą koncertu naszej społeczności szkolnej, pt. Wachlarz Talentów.

Nazwa ta nie była przypadkowa.

Zgromadzeni licznie goście mogli podziwiać tańce w wykonaniu naszego Szkolnego Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego, układ tańca towarzyskiego w wykonaniu uczennicy z klasy czwartej czy obejrzeć inscenizację w wykonaniu klasy drugiej. Dzięki recytatorom poczuliśmy się jak w teatrze! Swoim tańcem z parasolkami zachwycili uczniowie zerówki, a potem w krainę piosenki zabrali nas liczni, utalentowani wokaliści oraz instrumentaliści. Ale to nie wszystko! W trakcie całego koncertu mogliśmy podziwiać wystawę prac plastycznych i rękodzieła naszych zdolnych uczennic.

Występ końcowy przypadł w udziale szkolnym "Małgośkom". Warto zwrócić szczególną uwagę na to, że wielu występujących miało swoje debiuty.

Brawa nie miały końca!

Cieszymy się z tego wspólnie spędzonego czasu. Dziękujemy Młodym Artystom za chęć  zaprezentowania swoich umiejętności, ich opiekunom za pomoc w przygotowaniu występu, a rodzicom i gościom za tak liczne przybycie.