Wycieczka do Lublina uczniów klas 4a,4b, 4c w dniu 1 czerwca.

Z okazji Dnia Dziecka rodzice uczniów z klas 4a,4b i 4c przygotowali dla nich niespodziankę w postaci wycieczki do Lublina. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt:’’ Królowa Śniegu’’ w Teatrze Andersena w Lublinie.

Królowa Śniegu to opowieść o dziewczynce, która przemierzyła cały świat, aby ocalić swojego przyjaciela. Teatr  Andersena, jest miejscem, w którym teatr lalki animowanej przez aktora współistnieje z teatrem żywego planu, a tradycja zderza się z nowoczesnymi technikami multimedialnymi. Magia miesza się z  codziennością i  oddziałuje na  wszystkie zmysły. Jak powiedział reżyser spektaklu  Krzysztof Rzączyński „Ten spektakl jest o tym, że ciepło serca może stopić lody”. W znakomitą rolę Gerdy wcieliła  się Gabriela Jaskuła a w rolę Kaja nie mniej ciekawą , Łukasz Staniewski . Spektakl bardzo się podobał naszym uczniom. Chwilami naprawdę chwytał za serce i pozostawiał wiele do przemyślenia.

Kolejnym punktem programu wycieczki było odwiedzenie parku trampolin „Mania skakania”. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z wizyty w parku trampolin jak sami powiedzieli:” bo skakanie na trampolinach to super zabawa!”W parku trampolin uczniowie  mogli też posilić się, różnymi rodzajami pizzy oraz pyszną lemoniadą.

Organizatorem wycieczki była pani Małgorzata Jońska, zaś opiekę nad uczniami sprawowała pani Anna Żaczek i Ewa Kociołek.