Dzień Rodziny grup 0a i 0b

Wyjątkowe święto przypadło w Grupach Mróweczki i Pszczółki, ponieważ dzieci przygotowały dla swoich Rodziców najpiękniejszy prezent prosto z serca - uroczystość Dnia Rodziny.

Pani Dyrektor uświetniła ten dzień swoją obecnością.

Nie zabrakło pięknie recytowanych wierszyków, ale również wyśpiewanych piosenek o ukochanej Mamie i równie wspaniałym Tacie. Były także niespodzianki w postaci upominków dla Rodziców.

Był także konkurs dla rodziców na odszukanie swoich portretów spośród wywieszonych prac wykonanych przez dzieci. Wszyscy wykazali się niezwykłą spostrzegawczością.

Na koniec uroczystości dzieci zatańczyły ze swoimi ukochanymi rodzicami - „Taniec przytulaniec”.

Było dużo uśmiechu, wzruszenia, dumy i miłości na twarzach zarówno Rodziców jak i ich pociech.

To było wspaniałe wydarzenie w życiu naszej grupy.

Rodzina to super drużyna.