Dzień Przedszkolaka w grupie 0a "Mróweczki".

Nadszedł ten dzień,kiedy wszystkie przedszkolaki mają swoje święto. Dzień Przedszkolaka z radością świętowały dziś dzieci z naszej grupy.

Już od rana czekały na każdego niespodzianki i wesoło spędzony czas.

Na przywitanie każdy otrzymał balon,który mógł samodzielnie ozdobić. Dużą niespodzianką był tor przeszkód na boisku, który specjalnie na tę okazję przygotowała pani Anna Ośko- nauczycielka wychowania fizycznego w naszej szkole -dziękujemy.

W sali odbyły się wesołe konkursy i zabawy,w których każdy chętnie brał udział.

Kolejna atrakcja to fotobudka,w której dzieci pozowały do zdjęć z zabawnymi gadżetami . Świetną zabawą okazało się malowanie farbami na rozpostartej między drzewami folii,gdzie każdy mógł wykazać się pomysłowością i artystycznymi umiejętnościami. Powstało kolorowe dzieło,które zdobi plac kolo budynku szkoły. Na zakończenie tego pełnego atrakcji i rozrywek święta panie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki przygotowane przez Rodziców. To był intensywny i niezapomniany dzień dla każdego Przedszkolaka z Grupy Mróweczki PSP nr 1 w Rykach.

Zachęcamy do obejrzenia naszej bogatej fotorelacji.