Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej.

W piątek 24 listopada i w poniedziałek 27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole już po raz kolejny Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszyscy wielbiciele tej sympatycznej dziecięcej przytulanki spotykali się w czytelni biblioteki szkolnej.

W piątek 24.11.2023 r. i w poniedziałek 27.11.2023 r. przedszkolaki oraz dzieci klas I – III uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia w Bibliotece Szkolnej. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci zostały zaproszone do wspólnych obchodów w Bibliotece Szkolnej. Poznały historię Święta Pluszowego Misia oraz zdobyły wiele informacji z życia niedźwiedzi.

Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji. Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera. Na zakończenie uroczystości każda  grupa otrzymała słodkie co nieco oraz medal i certyfikat „Przyjaciela Puchatka". Święto Pluszowego Misia było wyjątkowe dla wszystkich jego uczestników, bo trudno wyobrazić sobie świat bez pluszowego misia – przyjaciela dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci stwierdziły zgodnie, że świat bez niego byłby bardzo smutny. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejne spotkanie, bo wszyscy kochamy misie i dzieci, i dorośli.