Dyskoteka andrzejkowa.

Andrzejki to ludowa tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. To wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy.

Z tej okazji 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Samorząd Uczniowski zadbał o muzykę i wspólną zabawę z wróżbami. Na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów. Wśród uczniów oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 największą  popularnością cieszyła się „Belgijka” tańczona z wielkim entuzjazm. Uczniowie wspaniale bawili się i trudno im było zakończyć wspólną zabawę. Miłym przerywnikiem, były wróżby cieszące się wśród uczniów ogromnym powodzeniem. Od godziny 14.30 do godziny 17.00 sala wypełniła się uczniami klas 4-8, którzy również wspaniale się bawili. Cieszy fakt, że tak duża dyskoteka odbyła się bez zakłóceń i w tak miłej atmosferze. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację dyskoteki, jak również rodzicom i nauczycielom dbającym o bezpieczeństwo uczniów podczas zabawy.