Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach
Osiągnięcia uczniów – rok szkolny 2021/2022
I PÓŁROCZE
Nazwisko i imię ucznia/uczniów |
Kl. |
|
Osiągnięcia ucznia:
|
Nazwisko i imię nauczyciela przygotowującego ucznia |
Zuzanna Chmielewska |
0b |
XXI Przedszkolny Konkurs Recytatorski |
Złoty Dyplom |
Weronika Falenta-Brodowska,Anna Jaroszek |
Ewa Korda |
0b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “ Miś - mój przyjaciel” |
I miejsce w kategorii 0-1 |
Weronika Falenta-Brodowska,Anna Jaroszek |
Zuzanna Jóźwik |
0b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “ Miś - mój przyjaciel” |
II miejsce w kategorii 0-1 |
Weronika Falenta-Brodowska,Anna Jaroszek |
Zuzanna Chmielewska |
0b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “ Miś - mój przyjaciel” |
III miejsce w kategorii 0-1 |
Weronika Falenta-Brodowska,Anna Jaroszek |
Hanna Nowak |
1a |
Szkolny Konkurs Plastyczny “ Miś - mój przyjaciel” |
I miejsce w kategorii 0-1 |
Beata Kornas |
Kornelia Wojtal |
1a |
Szkolny Konkurs Plastyczny “ Miś - mój przyjaciel” |
II miejsce w kategorii 0-1 |
Beata Kornas |
Szymon Stańczak |
3b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś-mój przyjaciel” |
I miejsce w kategorii klas 3 |
Anna Kępka |
Oliwia Kościelska |
3b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś-mój przyjaciel” |
I miejsce w kategorii klas 3 |
Anna Kępka |
Władysław Baca |
3b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś-mój przyjaciel” |
II miejsce w kategorii klas 3 |
Anna Kępka |
Antoni Skwarek |
3b |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś-mój przyjaciel” |
II miejsce w kategorii klas 3 |
Anna Kępka |
Jan Gorzkowski |
0a |
XXI Przedszkolny Konkurs Recytatorski |
I miejsce “Złoty Dyplom” |
Blanka Gajewska-Nawrot Małgorzata Kałaska |
Sandra Paszkowska |
0a |
XXI Przedszkolny Konkurs Recytatorski |
Wyróżnienie “Srebrny Dyplom” |
Blanka Gajewska-Nawrot, Małgorzata Kałaska |
Sandra Paszkowska |
0a |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś-mój przyjaciel” |
1 miejsce w kategorii klas 0-1 |
Blanka Gajewska-Nawrot, Małgorzata Kałaska |
Michał Wójcicki |
0a |
Szkolny Konkurs Plastyczny “Miś- mój przyjaciel” |
1 miejsce w kategorii klas 0-1 |
B. Gajewska-Nawrot, M. Kałaska |
Hanna Kołodziejek |
0a |
Szkolny Konkurs Plastyczny ‘Miś-mój przyjaciel” |
wyróżnienie w kategorii klas 0-1 |
B. Gajewska-NAwrot, M. Kałaska |
Jakub Jabłoński |
3c |
Szkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel - MIŚ” |
1. miejsce w kategorii klas 2-3 |
Barbara Pacek |
Gabriel Nawrot |
5a |
Jesienny Konkurs Recytatorski |
wyróżnienie (etap powiatowy) |
Katarzyna Flis |
Uczniowie klas V |
5ac |
Mistrz Literowania “The Master of Spelling” |
I miejsce: II miejsce: III miejsce: |
Monika Stępniak |
Klasy 5 i 6 |
5b, 6a |
Szkolny Konkurs Językowy Mistrz Literowania “The Master of Spelling” |
I miejsce: Julia Jahns III miejsce: Szymon Szponder I miejsce: Mateusz Pawłowicz II miejsce: Maksymilian Tarka III miejsce: Szymon Tarka |
Jolanta Głodek |
II PÓŁROCZE
Emilia Łukasik |
7a |
Konkurs plastyczny |
Grand Prix |
Helena Celej |
Emilia Łukasik |
7a |
Ogólnopolski konkurs plastyczny ‘Konik polny i mrówka czyli bajki Jeana de La Fontaine'a” |
II miejsce |
|
Ewa Baca Sara Cudzewicz Ewa Zduńczak |
0a (OP) |
33. Przegląd Piosenki Przedszkolnej organizator - MGCK w Rykach |
wyróżnienie |
Blana Gajewska - Nawrot Małgorzata Kałaska |
Zuzanna Chmielewska Zuzanna Jóźwik Alicja Kalbarczyk |
0b (OP) |
33. Przegląd Piosenki Przedszkolnej organizator - MGCK w Rykach |
wyróżnienie |
Weronika Falenta - Brodowska Anna Jaroszek |
Lena Szymańska
|
3a |
Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny ,,Na najpiękniejszy zeszyt lektur i nie tylko” |
I miejsce |
Bany Małgorzata |
Władysław Baca |
3b |
Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny ,,Na najpiękniejszy zeszyt lektur i nie tylko” |
II miejsce |
Kępka Anna |
Natalia Jędrych |
3a |
Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny ,,Na najpiękniejszy zeszyt lektur i nie tylko” |
III miejsce |
Bany Małgorzata |
Krzemiński Mikołaj |
8d |
Konkurs przedmiotowy z geografii organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty |
Laureat |
Krzemińska Danuta |
Prządka Alicja |
8d |
Konkurs przedmiotowy z geografii organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty |
Finalistka |
Krzemińska Danuta
|
Krzemiński Mikołaj |
8d |
Laureat VI Powiatowej Olimpiady Czytelniczej LEKTURY OK |
Laureat |
Bożena Wojdat |
Białecka Joanna |
8d |
Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy “Liczby ukryte w przyrodzie” |
I miejsce |
Bany Katarzyna Jeżewska Aneta Franczak Sylwester Krzemińska Danuta Tarka Katarzyna |
Krzemiński Mikołaj |
8d |
Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy “Liczby ukryte w przyrodzie” |
I miejsce |
Bany Katarzyna Jeżewska Aneta Franczak Sylwester Krzemińska Danuta Tarka Katarzyna |
Polak Julia |
8d |
Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy “Liczby ukryte w przyrodzie” |
I miejsce |
Bany Katarzyna Jeżewska Aneta Franczak Sylwester Krzemińska Danuta Tarka Katarzyna |
Prządka Alicja |
8d |
Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy “Liczby ukryte w przyrodzie” |
II miejsce |
Bany Katarzyna Jeżewska Aneta Franczak Sylwester Krzemińska Danuta Tarka Katarzyna |
Pośpiech Karolina |
8d |
Szkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy “Liczby ukryte w przyrodzie” |
III miejsce |
Bany Katarzyna Jeżewska Aneta Franczak Sylwester Krzemińska Danuta Tarka Katarzyna |
Łukasik Emilia |
7a |
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Wyraź to w PIXEL-Ach!" - V edycja |
II miejsce |
Bany Tomasz |
Julia Gajewska
Zuzanna Piątek
Zuzanna Sągała Zuzanna Piątek
|
2b
6a
7b
6a |
III Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Majowe Słowiki"
Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “ Śpiewający Słowik” - eliminacje powiatowe |
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie |
Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek |
Wojciech Kamiński |
4 b |
Szkolny konkurs ,,Zespołowe gry sportowe” |
I miejsce |
Patryk Nowak |
Magdalena Korda |
4 b |
Szkolny konkurs ,,Zespołowe gry sportowe” |
II miejsce |
Patryk Nowak |
Emilia Kryczka |
4 b |
Szkolny konkurs ,,Zespołowe gry sportowe” |
III miejsce |
Patryk Nowak |
Gągała Emilia |
8a |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szansa na Sukces” |
I miejsce
|
Dziadosz Barbara |
Wieczorek Martyna |
8c |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szansa na Sukces” |
I miejsce
|
Dziadosz Barbara, Monika Stępniak |
Mikołaj Krogulec |
8b |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szansa na Sukces” |
II miejsce
|
Dziadosz Barbara, MOnika Stępniak |
Julianna Kępka |
8b |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szansa na Sukces” |
II miejsce
|
Dziadosz Barbara, Monika Stępniak |
Miłosz Julia |
7a |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szkolny Poliglota” |
I miejsce |
Monika Stępniak, Janiszek Agnieszka |
Kamińska Rozalia |
7b |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szkolny Poliglota” |
I miejsce |
Monika Stępniak, Janiszek Agnieszka |
Łukasik Emilia |
7a |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szkolny Poliglota” |
II miejsce |
Monika Stępniak, Janiszek Agnieszka |
Popis Nikola |
7a |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szkolny Poliglota” |
III miejsce |
Monika Stępniak, Janiszek Agnieszka |
Rzemiszewska Ola |
7c |
Szkolny konkurs dwujęzyczny “Szkolny Poliglota” |
III miejsce |
Monika Stępniak, Janiszek Agnieszka |
Alan Leśko |
3c |
Szkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" klas III- organizator p.Bożena Rafeld |
Mistrz Matematyki klas 3 |
Barbara Pacek |
Aleksander Walasek |
3c |
Szkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" klas III- organizator p.Bożena Rafeld |
Wicemistrz Matematyki klas 3 |
Barbara Pacek |
Maja Kowalczyk |
3c |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III- organizator p. Miłosz Jadwiga |
Mistrz Ortografii klas 3 |
Barbara Pacek |
Aleksander Walasek |
3c |
Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III- organizator p. Barbara Pacek |
MISTRZ wiedzy przyrodniczej klas 3 |
Barbara Pacek |
Antoni Stoń |
3c |
Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III- organizator p. Barbara Pacek |
WICEMISTRZ wiedzy przyrodniczej klas 3 |
Barbara Pacek |
Klub Naszej Ziemi: Celińska Wiktoria, Jabłoński Jakub, Jancz Bartosz, Kawka Gabriela, Kowalczyk Maja, Leśko Alan, Łukasiak Zofia, Nadzieja Wiktoria, Piwoński Franciszek, Płachciak Malwina, Stoń Antoni, Szlendak Filip, Walasek Aleksander |
3c |
Ukończenie projektu edukacyjnego „Ciekawscy trzecioklasiści. Dlaczego wszystkie pytania są dobre?” - organizator Fundacja Uniwersytet Dzieci |
Dyplom uczestnictwa w projekcie w roku szkolnym 2021/2022 |
Barbara Pacek |
Poterek Bianka |
2a |
Szkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" klas II- organizator p.Anna Kępka |
Mistrz Matematyki klas 2 |
Rafeld Bożena |
Jóźwik Natan |
2a |
Szkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" klas II- organizator p.Anna Kępka |
Mistrz Matematyki klas 2 |
Rafeld Bożena |
Poterek Bianka |
2a |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II- organizator p. Małgorzata Bany |
Wicemistrz Ortografii klas 2 |
Rafeld Bożena |
Poterek Bianka |
2a |
Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas II- organizator p. Barbara Pacek |
MISTRZ wiedzy przyrodniczej klas 2 |
Rafeld Bożena |
Poterek Bianka |
2a |
Szkolny konkurs wiedzy dla uczniów klas drugich i trzecich - organizator Małgorzata Głowienka |
“Omnibus 2022” |
Rafeld Bożena |
Grudka Hanna |
2a |
Powiatowy Konkurs Recytatorski |
|
Rafeld Bożena |
Janiszek Dominika |
2a |
Powiatowy Konkurs Recytatorski |
|
Rafeld Bożena |
Wieczorek Hanna |
2a |
Powiatowy Konkurs Recytatorski |
|
Rafeld Bożena |
Kornelia Wojtal |
1a |
Szkolny Konkurs Recytatorski “Uśmiechnij się” organizator p. M. Głowienka |
Złoty Medal |
Beata Kornas |
Lena Krzywiec |
1a |
Szkolny Konkurs Recytatorski “Uśmiechnij się” organizator p. M. Głowienka |
Srebrny Medal |
Beata Kornas |
Aleksandra Kępka |
3b |
Szkolny konkurs Mistrz Ortograficzny klas 3 |
Wicemistrz |
Anna Kępka |
Władysław Baca |
3b |
Szkolny konkurs na najpiękniejszy zeszyt lektur |
2 miejsce |
Anna Kępka |
Julia Gajewska |
2b |
41 Mały Konkurs Recytatorski - etap wojewódzki |
2 miejsce |
Jadwiga Miłosz |
Piotr Łukasiak |
2b |
41 Mały Konkurs Recytatorski - etap wojewódzki |
wyróżnienie |
Jadwiga Miłosz |
Paweł Zowczak |
2b |
41 Mały Konkurs Recytatorski - etap powiatowy |
dyplom |
Jadwiga Miłosz |
Jakub Romański |
2b |
Szkolny Konkurs "Mistrz Matematyki" klas II organizator p. Anna Kępka |
wicemistrz |
Jadwiga Miłosz |
Jakub Romański |
2b |
Szkolny Konkurs Przyrodniczy klas II organizator - p. Barbara Pacek |
wicemistrz |
Jadwiga Miłosz |
Julia Gajewska |
2b |
Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II organizator - p. Małgorzata Bany |
wicemistrz |
Jadwiga Miłosz |
Piotr Łukasiak |
2b |
Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II organizator - p. Małgorzata Bany |
wicemistrz |
Jadwiga Miłosz |
Filipek Blanka
Jahns Julia |
Ib
5b |
Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający słowik’’ - eliminacje powiatowe. |
wyróżnienie
wyróżnienie |
Grzegorz Walasek |
Filipek Maksymilian Cybula Marcelina Fundowicz Maja |
|
III Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Majowe słowiki” w Życzynie |
wyróżnienie III miejsce I miejsce |
Grzegorz Walasek |
Uczniowie klasy 6a |
6a |
Konkurs niemiecko-angielski |
I miejsce: Mateusz Pawłowicz II miejsce: Bartosz Stolarczyk III miejsce: Maja Fundowicz |
Jolanta Głodek |
Kacper Madoń Aleksandra Zowczak Paulina Warowna Amelia Podlaska |
5a |
Mały Konkurs Recytatorski (etap powiatowy) |
wyróżnienia: Kacper Madoń, Aleksandra Zowczak, Paulina Warowna laureatka: Amelia Podlaska |
Katarzyna Flis |
Julia Jahns, Dorota Pośpiech, Nikola Cudzewicz, Kacper Janiszek, Aneta Wieczorek |
5b |
Szkolny Konkurs Literacko - Recytatorski o M. Konopnickiej |
I miejsce: Dorota Pośpiech, Nikola Cudzewicz II miejsce: Aneta Wieczorek, Kacper Janiszek III miejsce : Julia Jahns |
Marzena Dybciak |
Julia Jahns |
5b |
Literacki konkurs : Popisz się talentem Nowa Era |
Dyplom |
Marzena Dybciak |
Julia Miłosz
Filip Ściślak
Szymon Kapusta |
7a
7a
8a |
Szkolny konkurs z okazji 231. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. |
I miejsce
II miejsce
III miejsce |
Małgorzata Jońska |
Emilia Łukasik |
7a |
IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej „Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”, w kategorii praca plastyczna. |
I miejsce |
Małgorzata Jońska |
Zofia Kępka |
7a |
XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu “Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”, w kategorii praca plastyczna. |
Wyróżnienie |
Małgorzata Jońska |